Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kościół znosi zakaz jedzenia mięsa w piątek

Utworzony przez folkatka, 29 kwietnia 2009 r. o 12:03 Powrót do artykułu
[HA HA HA!!! ALE SIĘ PIENICIE!!! SMUTNI JESTEŚCIE JAK PIES BEZ SUKI!!! ALE SZCZEKAJCIE DALEJ!!! MOŻE SUKĘ ZNAJDZIECIE TO WAM POMOŻE DALEJ SPŁODZIĆ TAKI POPAPRAŃCÓW JAK WY!!! I CO TĘPAKI TYLE WASZEGO!!!! A PŁOT NA WAS CZEKA I DZWON PRZYGOTOWANY JAK WASZA GODZINA WYBIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać na załączonej fotcce TW FILOZOF raczej postów nakazanych niekoniecznie przestrzega, chyba że inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADAM napisał:
JAKO HIENA ŁADNIE PISZESZ!!! KTO CIĘ ZROBIŁ? ALE JAKO DO HIENY NIE MA OBIEKCJI!!!! ZGŁOŚ SIĘ DO HYCLA, ABY ZAKOŃCZYŁ TWOJE SUCZE ŻYCIE!!!!! A POTEM POD PŁOT JAK HIENA!!!! ZDYCHAJ W POKOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i znowu jeszcze jeden ze zwolenników ojca tadeusza .Po twojej wypowiedzi wyłania się inkwizytor gotowy znów siać postrach i mordować pogan . NO stary średniowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączam się do głosów o głupim i mylącym tytule. A poza tym:
~Piotr~ napisał:
Informujemy także, że 8 maja z racji przypadającej w tym dniu uroczystości św. Stanisława Biskupa i Męczennika nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
Czyli wstrzemięźliwość (błędnie w artykule nazwana postem) 8 maja nie obowiązuje z powodu uroczystości, a nie z powodu dyspensy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,A ja lubię po pościć"-gosposia łososia przygotuje itd.-(z rybek ale kogo na to stać?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co komu iść do klechy po dyspense i jeszcze płacić darmozjadom że chce jeść co lubie. w piątek najczęściej na obiad idę do McDonalds'a jak na przykładnego antyklerykalistę przystało. a kościół może mnie w dupę ugryźdź!!!!!!!!!!!!!!!!! nie warto w ogóle sie narażać. rób to na co masz ochotę a będziesz szczęśliwy. boga i tak nie ma więc cie nie ukaże. były katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jecie mięso w piątek? Wasza sprawa! Ja wierze w Boga i każdy praktykujący katolik nie powinien jeść mięsa w piątek, gdyż tak mówi 4 przykazanie Kościelne oraz fragment Ewangelii wg św. Łukasza: "Faryzeusze i uczeni w Piśmie rzekli do Jezusa: "Uczniowie Jana dużo poszczą i modły odprawiają, tak samo uczniowie faryzeuszów; Twoi zaś jedzą i piją" Jezus rzekł do nich: "Czy możecie gości weselnych nakłonić do postu, dopóki pan młody jest z nimi? Lecz przyjdzie czas, kiedy zabiorą im pana młodego, i wtedy, w owe dni, będą pościli." A ponieważ w piątek zabrali Pana, dlatego w ten dzień pościmy. I możecie sobie mówić o Kościele co chcecie! Wiem, że prawdziwych katolików jest coraz mniej ale w większości to jednocześnie biedni ludzie którzy nie zdają sobie sprawy co ich kiedyś czeka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Wyjątkowo głupi tytuł. Sugeruje że Kościół znosi wogóle ten zakaz, a tymczasem chodzi tu o dyspensę tylko na jeden dzień.
TAK KOŚCIÓŁ ZNIUSŁ ZAKAZ JEDZENIA MIĘSA W KAŻDY PIĄTEK WIĘC NIE OBAWIAJMY SIĘ NICZEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ktos~ napisał:
Szkoda bardzo że kler będzie mi muwil co mam jeść,nawet gdyby nie dał dyspensy to jaki mam grzech jakie ja przykazanie dekalogu łamię, żadne.Czyli tylko dekalog z przykazań jest ważny reszte przykazań to wymysł kościoła, a skoro tak to ja to mam w d....e.
wykropkowałeś dup*e, bo nie wiesz czy "u", czy "ó"? sądząc po wypowiedzi, błyskotliwej zresztą, to pewnie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paula ale odgrzałaś kotleta - sprzed 3 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...